איך לבחור את מעצב השיער ליישום תוספות השיער שלך

טיפוח המראה שלך יכול לכלול טיפול פנים מרגיע ומחייה או עיסוי ממריץ להגברת זרימת הדם. עם זאת, לפעמים טיפוח העור שלך פשוט לא מספיק, במיוחד אם השיער שלך מקורזל, דליל או פגום. לפעמים יש צורך במשהו נוסף כדי להשיג את האפקט מהשילוב של הרגשה פנטסטית ומראה נהדר.

זה המקום שבו תוספות שיער יכולות לעשות הבדל אמיתי – להוסיף נפח וברק, להשיג אורך שמתאים וליצור מראה שיער מושלם כמו של הידועניות ברשת, ובדיוק כפי שמעצב בגדים יודע להתאים את הבגד למודליסטית, כך מעצב השיער שלך צריך להתאים לך את התוספות.

השאלה היא, איך בוחרים את מעצב השיער? אספנו את הטיפים הכי טובים שלנו שייתנו לך את התשובה.

  1. עצה מקצועית

בבחירת הסלון המתאים, חשוב שכל נותני השירות יהיו בקיאים ויוכלו לתת עצות טובות. סלונים איכותיים ביותר יציעו ייעוץ מקדים, בדרך כלל ללא תשלום, במיוחד ללקוחות פוטנציאליים חדשים. חשוב לשאול שאלות לגבי מידת הניסיון של מעצב השיער, איכות השיער שהמספרה משתמשת בה והאפשרויות ליישום התוספות.

  • איכות השיער

למרות שניתן להשתמש גם בשיער סינטטי וגם בשיער אנושי, האחרון נראה טבעי יותר ויחזיק מעמד זמן רב יותר ללא נשירה. מספרה מהשורה הראשונה תקנה רק שיער אדם בתולי, שלא עבר צביעה או עיבוד, וככל שמדובר במעצב מקצועי, הוא ישים את הדגש על התאמת משקל התוספות לסוג השיער.

פרט לסוג השיער, מומלץ לשאול את מעצב השיער על שיטות היישום של התוספות. קיימות מספר שיטות, חלקן מיושנות יותר, ולכן חשוב לדעת כיצד התוספות ייושמו על שיערך הטבעי.

  • מומחיות בתוספות שיער

אין דבר גרוע יותר מלבזבז זמן וכסף במספרה רק כדי לגלות שהתוצאות מאכזבות. במידת האפשר, מומלץ להתייעץ עם לקוחות בסלון, לבחון את מראה התוספות שלהן ולהתרשם ממבחן התוצאה. הסלונים הטובים ביותר ימשכו בדרך כלל לקוחות רבים באמצעות המלצות אישיות. בקרו בפרופילים עסקיים או באתר של מעצב השיער, חפשו הוכחות חברתיות, ואם אתן משוחחות עם הלקוחות של המעצב, תמיד תשאלו "האם תחזרי לטיפול נוסף בעתיד"?

הסלונים שמיישמים תוספות שיער מתחלקים ל- 2 : אלו שמציעים שירותים נוספים, ואילו שמתעסקים רק עם תוספות שיער. המקרה האחרון מעיד על מומחיות גדולה יותר בתחום.

  • האווירה בסלון

מלבד מקצועיות ומומחיות, חפשו סלון עם אווירה נעימה. חשוב להרגיש רגועה ונינוחה בזמן השהייה במקום, ובמהלך הטיפול. לכן בחירה במעצב מנומס, ידידותי ואדיב עשויה להיות טובה יותר.

  • מבנה התמחור

מעצב טוב יעניק מידע ברור על מבנה התמחור של הטיפולים, ואף יציג אותו על גבי מחירון שגלוי לכל לקוחות הסלון. כשזה מגיע לתוספות שיער, מספרה איכותית צפויה לגבות מחירים גבוהים יותר פשוט בגלל שסוג השיער בו משתמשים בדרך כלל עדיף בהרבה על זה שמשמש במקומות זולים יותר. היזהרו מסלונים המציעים שיער סינטטי ולא שיער אדם, שכן אלה יכולים להיות ברמה ירודה מאוד והתוצאה הסופית עלולה להיראות איומה.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email