החלקת שיער בבאר שבע – למה לעשות בהרמס?

החלקת שיער בבאר שבע ניתן לעשות בהרבה מקומות. כאשר בוחרים לעשות החלקה חשוב לבחור במקום הנכון. המקום הנכון להחלקת שיער הוא כזה שהספר מוכשר לעשות את התהליך (לא כל ספר בהכרח מוכשר לכך) ושהוא משתמש אך ורק בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות. חומרים אשר אינם מאושרים יכולים לגרום לתופעות לוואי חמורות עד כדי אשפוז בבית חולים.

הרמס – המקום לבצע החלקת שיער בבאר שבע

עולם החלקות השיער הינו עולם רחב, עשיר ומגוון. כיום ניתן למצוא טיפולי החלקות שיער כמעט בכל המספרות. קיימים אלפי סוגי החלקות בטכניקות וחומרים שונים, וכל מספרה ממליצה על ההחלקה איתה היא עובדת.

כל לקוחה אשר מגיעה להרמס מקבלת ייעוץ עוברת  אבחון מקיף לשיער ומתאימים לה את ההחלקה הטובה ביותר עבור השיער שלה מבין 22 (!) סוגי החלקות איתן אנו עובדים. הרמס מרכז להחלקות שיער עובדים עם מיטב ההחלקות הטובות והמובילות ביותר בארץ ובעולם כך שאצלנו תקבלי את ההחלקה המתאימה והטובה ביותר עבור שיערך.

חשוב שתדעי: החלקה טובה היא כזו שתתאים לסוג השיער שלך, ולא כל החלקה מתאימה לכל סוג שיער. החלקה שאינה מתאימה לסוג השיער יכול להביא לתוצאה פחות טובה שתישמר לזמן קצר יותר ובמקרים מסוימים אפילו לעשות לשיער נזק בלתי הפיך.

על מנת לקבל תוצאה טובה, איכותית, שתישמר לאורך זמן והכי חשוב – כזו שתשמור על השיער הטבעי שלך ולא תגרום לו נזקים, חשוב לעבור אבחון מקצועי לשערה ע"י מומחה על מנת להתאים לך את את סוג ההחלקה האופטימלי עבורך.

סוגי ההחלקות הניתנים בהרמס

ניתן למצוא אצלנו החלקות מסוג: 

  • החלקה יפנית – החלקה המתאימה לשיער גלי או מתולתל. לא מומלץ לבצע החלקה יפנית על שיער מסולסל מאוד או צבוע, המאפיינים הללו פוגמים באיכות תוצאות ההחלקה.
  • החלקה צרפתית – דומה לזו היפנית ויש בה שלוש רמות שונות לרמת ההחלקה המבוקשת.
  • החלקה קארטין – החלקה ארעית, לתקופה של חודש בערך אשר נועדה לשקם את השיער.
  • החלקת פרוטאין – דומה להחלקת קראטין.
  • החלקה אמריקאית – מוכרת גם בשם החלקת משי. מדובר באחת השיטות החדשות והמתקדמות להחלקת שיער מקורזל ומתולתל. נחשבת בטוחה לשימוש מהחלקות בהן נעשה שימוש בפורמלין
  • החלקה משקמת  – לטיפול בשיער פגום או יבש, דבר שנוצר לאורך הזמן ומופשע מגורמים רבים.
  • החלקה אורגנית – מתאימה לכל סוגי השיער: שיער עבה, שיער דק, שיער מתולתל, שיער מקורזל או שיער גלי. מתאימה גם להחלקת שיער בלונדיני או שיער שעבר הבהרה ואף תורמת לשיקום השיער.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email