השיער שלך פגום ויבש? את לא לבד

השמש, הלחות, השימוש במחליק ותכשירים מסוימים הם רק רשימה חלקית של סיבות שפוגעות בשיער שלך.
היום יש מגוון רחב של שיטות שמאפשרות להביא למצב של שיקום שיער באופן מיטבי, כזה שגורם לשיער להיראות מלא ברק. אבל לעצרנו, השוק כיום מלא בפתרונות שונים שמאחוריהם עומדות הבטחות שווא שפוגעות בשיער וגורמות לו להיות פגום ויבש. אם את מרגישה שהגיע הזמן לטפל בשיער שלך באופן הטוב והבריא ביותר, כדאי שתקראי את השורות הבאות, בהן תוכלי לקרוא את כל המידע בנוגע לשיקום שיער פגום.

השיער שלך פגום ויבש? את לא לבד

חשוב שתדעי שנשים רבות סובלות משיער פגום. העובדה שאנחנו חיים במדינה חמה מאוד שיש בה שמש ברוב ימות השנה משפיעה על כך, אבל לא רק. נשים רבות סובלות משיער פגום והדבר בא לידי ביטוי בכך ששיערן יבש או שרוף.
נזק מסוג זה יכול לבוא לידי ביטוי לא רק בגלל חשיפה ממושכת לשמש או ללחות, אלא גם בעקבות אחד או יותר מהגורמים הבאים:

  • טיפולי שיער שנעשו שלא בהתאם
  • צביעת שיער
  • שימוש במייבש שיער
  • שימוש במחליק שיער ועוד

חשוב שתדעי שאת לא צריכה להשלים עם העובדה שהשיער שלך נראה כפי שהוא נראה כעת, מכיוון שהדבר ניתן לטיפול. ישנו מגוון רחב של טיפולים שניתן לבצע אצל הרמס המרכז לשיקום שיער בדרום כדי לשקם שיער פגום.

טיפול לשיקום השיער

הטיפול המוכר ביותר לשיקום שיער פגום כולל שימוש בקרמים ייעודיים שמותאמים למצב השיער. לעיתים, נשים חושבות שטיפול מסוג זה פוגע בשיער, אך הדבר נכון אך ורק אם את מבצעת את הטיפול במכון שעושה שימוש בחומרים לא איכותיים או במכון שמשתמש בטכניקה לא מקצועית. החלקת שיער למשל, שנעשית עם חומרים כימיים שאינם מאושרים על ידי משרד הבריאות עשויה לפגוע בשיער שלך.
 לעומת זאת, אם את מבצעת את הטיפול במקום בעל ניסיון רב בתחום כמו הרמס המרכז לשיקום שיער בדרום, את יכולה להיות בטוחה שהשיער שלך לא רק ייראה יותר טוב, אלא גם יהיה הרבה יותר בריא בסוף התהליך.

איך מתבצע הליך שיקום השיער?

הליך של שיקום שיער מתבצע תוך יישום השלבים הבאים:

  1. מפגש עם צוות מומחים בשיקום שיער פגום

השלב הראשון בהליך של שיקום שיער כולל מפגש עם צוות של מומחים שמבצעים את התהליך הבא:

  • אבחון הבעיה של השיער
  • התאמת טיפול משקם שמותאם באופן אישי

  • התחלת הטיפול

במהלך השלב השני של הליך, מתחילים בטיפול המתאים לשיערך, כאשר בסופו תקבלי את התוצאה הרצויה – שיער משוקם ומלא ברק.

אין נוסחת קסם בהליך של שיקום שיער

חשוב מאוד לדעת שאין מדובר פה בטיפול קסם, כזה שיכול לשקם את השיער ברגע אחד. חשוב לציין כי לעיתים, ישנם מקרים שבהם השיער עבר טראומה, כך שלא ניתן לשקם אותו ב-100%, אך ניתן לבדוק איך אפשר לשקם אותו באופן המקסימלי תוך מזעור נזקים קיימים, כדי לגרום לשיער להיות בריא יותר.

לסיכום

אנו ב- הרמס המרכז לשיקום שיער בדרום, עושים כל שביכולתנו במטרה לשמור על השיער הטבעי שלך תוך הקפדה על הסטנדרט הגבוה ביותר כדי להביא לתוצאה מושלמת.
אצלנו תוכלי למצוא טיפולי שיקום לשיער פגום שמותאם אישית לשיערך. בין פתרונות השיער שלנו, ניתן למצוא חלבונים, אבץ, ברזל, חומצות אמינו, שמנים אורגניים, וויטמינים, מינרלים ומרכיבים נוספים שחיוניים לשיערך.
מתוך HERMES | המרכז לטיפולי שיער מתקדמים, כל אישה יוצאת עם שיער במראה טבעי ומלא חיים.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email