כך תאריכי את ימיהן של תוספות השיער שלך

תוספות שיער איכותיות הן לא השקעה זולה. כדי להפיק את המיטב מהתוספות שלך ולהאריך את ימיהן, צריך לתחזק אותן בצורה נאותה. כדי להקל עלייך, ליקטנו 6 טיפים שיעזרו לך לשמור על מראה נפלא לאורך זמן.

  1. תני רק למומחים לטפל בשערך

שמירה על תוספות השיער מתחילה מרגע היישום שלהן. פרט לכך שחשוב לבחור בסוג שיער איכותי ובגוון שמשתלב בצורה טבעית עם השיער הטבעי שלך, חשוב מאוד לבחור את מעצב השיער שיחבר לך אותן. יישום לא נכון או לא מקצועי בוודאות יקצר את ימי הזוהר של התוספות שלך וגם את של המראה שאת מייחלת לו. כמו כן, הוא עשוי לפגוע גם בשיער הטבעי שלך.

  • החליפי את התוספות באופן קבוע

זכרי, גם לתוספות יש מועד תפוגה, וגם התחזוקה הטובה ביותר לא מהווה תחליף לתוספות חדשות מהניילון. את לא יכולה לצפות שהתוספות שלך ילוו אותך לעד, ולכן, כאשר זה מתבקש, פשוט החליפי אותן. זה יבטיח לך מראה אסתטי וזוהר וימנע ממך התמודדות עם קרזולים ומראה מוזנח ולא אחיד.

  • הקפידי להשתמש בחומרים איכותיים בזמן החפיפה

שמפו, מרכך שיער ומסיכה יכולים לעשות פלאים לשיער הטבעי שלך ולתוספות השיער. הם נועדו לשמור עליו נקי, נטול פגמים ולסייע בשיקום נזקים שמתרחשים באופן טבעי עקב חשיפת השיער לאבק, אור שמש, חום, כימיקלים ועוד. בקשי ממעצב השיער שלך להתאים לך מוצרי שיער באופן אישי, ושמרי על שגרת טיפוח קבועה ומסודרת.

זכרי, תוספות השיער דורשות טיפול מיוחד, מכיוון שהן נטולות שמן טבעי שמגיע משורש השערה. כתוצאה מכך הן נוטות להתייבש מהר יותר מהשיער הטבעי שלך. שגרת טיפוח קבועה עם המוצרים הנכונים תבטיח שהתוספות שלך יאריכו ימים.

  • הקפידי לישון עם שיער יבש

שינה עם שיער רטוב עלולה לפגוע באיכות התוספות, מכיוון שהשיער פגיע יותר כאשר הוא רטוב. מסיבה זו עלייך להקפיד לישון רק עם שיער יבש לחלוטין.

על מנת להבטיח שהשיער לא ייפגם, מומלץ לישון על מצעי סאטן או משי שמונעים את התייבשות השיער.

  • הברישי את שיערך מידי יום

כדי להימנע מקשרים וסיבוכים מיותרים, הברישי מידי יום את שיערך, מומלץ לפני השינה, וכן לפני עיצוב השיער לתסרוקת חדשה (קוקו גבוה, מראה גלי פזור או צמה קלועה.

בקשי ממעצב השיער שלך את המברשת הטובה ביותר לשערך. כך, אם יש לך תלתלים, הוא יתאים לך מסרק רחב שיניים. אם יש לך שיער חלק, הוא יתאים לך מברשת משוט וכן הלאה.

  • אל תשתמשי ביותר מידי מוצרים

לפעמים פחות זה יותר, ושימוש ביותר מידי מוצרים עלול דווקא לעשות את האפקט ההפוך, ולפגוע באיכות התוספות שלך. בדרך כלל מומלץ להשתמש בסט מוצרים בסיסי, שכולל שמפו, מרכך שיער ומסיכה. לשיער פגום, ייתכן שמעצב השיער ימליץ על סרום ומסיכה טיפולית. בכל אופן, תמיד מומלץ להתייעץ עם המעצב שלך, כדי להתאים את המוצרים באופן אישי לסוג השיער.

לסיכום,

שמירה על תוספות השיער היא עניין די פשוט. היא יכולה להאריך את ימיהן ולשמור על איכות השיער הטבעי שלך במקביל. באופן כללי, חשוב להשתמש במוצרים שמתאימים לסוג השיער ולשמור על שגרת טיפוח קבועה, וכשזה נכנס לשגרה שלך, זה טבעי כמו לצחצח את השיניים.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email