תוספות שיער מול מילוי שיער

לא מעט נשים וגברים כאחד סובלים מבעיות התקרחות, שיער דליל, נשירה ובעיות נוספות, שעלולות לגרום למראה דליל, אנמי ופחות זוהר. הבשורה הטובה היא, שיש פתרונות מעולים שלא מצריכים התערבות פולשנית, המעניקים מענה איכותי שמותאם באופן אישי לצרכים של הלקוחה, ומרביתם זמינים במכוני עיצוב השיער המובילים בישראל.

אולם, על מנת לתת לכל לקוחה את המענה הטוב ביותר, חשוב תחילה, לפני שפורסים את מגוון השיטות הקיימות, לבחון מה סוג הבעיה ומה חומרתה. כמו כן, איתור הסיבות להיווצרותה של הבעיה עשוי לסייע במניעת החמרתה או בישנותה ובתיקון המצב הקיים. בין אם מדובר בנטילת תרופות מסוימות, תזונה לקויה, לחץ, חוסר ברזל, גנטיקה, טיפולי שיער או טיפול לקוי, חשוב לדעת מה גרם לבעיה כדי לתת מענה ממוקד, הוליסטי ומיטיב ככל שניתן.

תוספות שיער או מילוי שיער?

נשאלת השאלה, איזו טכניקה עשויה לסייע יותר. כפי שצוין לעיל, השיטה נבחרת לפי סוג הבעיה.

לפיכך, במקרים בהם קיימים אזורי התקרחות, מומלץ להשתמש בטכניקות למילוי השיער. לעומת זאת, כאשר מאבחנים דלילות שיער, שיער דק או פגום שדורש שיקום, תוספות שיער עשויות לתת מענה טוב יותר.

במקרים רבים, השילוב של 2 השיטות יכול לתת את התוצאה הטובה ביותר, אך עדיין, יש לבחור את השיטות המתאימות ביותר לבעיה ולמצב השיער.

שיטה חדשנית וטבעית למילוי שיער

כיום אין צורך להשתמש בפאות לכיסוי הראש. קיימות שיטות יעילות למילוי השיער, שמבטיחות מילוי קרחות באמצעות יחידות שיער בהתאמה והזמנה אישית.

הפתרון הזה מאפשר לתת לכל לקוחה מענה מושלם באמצעות תוספות שיער טבעי מסוג אירופאי, אשר נתפרות בהתאם למידות הלקוחה ובמיוחד בכדי לתת מענה לכל דרישה או צורך שלה.

התוספת קלילה, כך שהיא לא מכבידה על הראש, אוורירית ונושמת, כך שהיא לא גורמת להזעה או לתחושת חום, ומעניקה מראה מלא שופע וטבעי, וכל זאת מבלי לפגוע בשיער הקיים של הלקוחה.

השיטה יעילה במיוחד, שכן קשה מאוד לזהות את ההבדל בין השיער הטבעי ליחידות השיער שמוסיפים, וקיים מבחר של גוונים, כך שניתן להתאים את גוון היחידות לצבעו של השיער באופן מושלם. הטיפול כמובן אינו כרוך בכאב ולא גורם לנזקים עתידיים.

תוספות שיער למילוי והארכת השיער

תוספות שיער יכולות להיות זמניות או קבועות. קיימות מספר שיטות באמצעותן ניתן להוסיף נפח ולהאריך את השיער, והיתרון האדיר שלהן הוא שהן טבעיות לחלוטין וניתן לעצב אותן בכל דרך שרוצים. למעשה, מגוון התוספות שקיים כל כך עשיר, שניתן להשיג תוספות בכל גוון שבוחרים. 

חשוב להדגיש, שתוספות השיער לא יכולות למלא אזורים שבהם אין שיער כלל. המשמעות של זה היא, שהן מתאימות פחות למי שסובל מהתקרחות. כמו כן, חשוב להדריך את הלקוחה כיצד לשמור על איכות התוספות ולספק לה תכשירי שיער מתאימים, כך שתוכל ליהנות מהתוצאה לאורך זמן, במיוחד כאשר מדובר בתוספות שיער קבועות.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email