חולמת על שיער ארוך ומלא זה בשבילך..

הארכת שיער, או תוספת שיער, היא אחת הפעולות המבוקשות ביותר בתחום עיצוב שיער. 

הארכת שיער מבוקשת ביותר על ידי מי שרוצה להתחדש ולרענן מראה, או לאפשר עיצוב שיער מיוחד לקראת אירוע כמו חתונה וכו’ או סתם לשדרג את הלוק הכללי ליום יום.

מדובר גם באחד הטיפולים הותיקים ביותר בתחום עיצוב השיער אשר עבר הרבה צורות, אופנים ושיטות, למעשה מדובר בתחום תחרותי ומבלבל ביותר, מכיוון שכמעט כל ספר שמתעסק בתוספות שיער טוען כי השיטה שלו היא הטובה ביותר והיא ללא נזק וטעון את כל מה שאת הלקוחה תרצי לשמוע ובפועל כשתוצאה מגיעה לסיומה את כלקוחה מוצאת עצמך בוכה ומאוכזבת עד כדי ותסכול נפשי עמוק וחוסר אפשרות לחזור לשגרה היום יומית

כדי לעשות סדר בדברים, מומחי המרכז למילוי שיער של הרמס, ריכזו עבורכם את כל הנושא במאמר זה.

שיטות של הארכת שיער

הארכת שיער היא בעצם תוספת שיער שמחברים לשיער הקיים אשר מעניקה מראה של שיער שופע וארוך. הקושי בתהליך הוא, כמובן, אופן ההדבקה של השיער החדש לשיער שעל הראש. מצד אחד, חשוב שההדבקה תהיה חזקה ואיכותית ולא תגביל את בעלת השיער לבצע כל סוג פעילות, כגון רחצה בים, חפיפה וכד’ אך, מצד שני, לא פחות חשוב, שהתחושה תהיה טבעית ונעימה ולמעשה שתוספת השיער לא תורגש כלל, לא במראה ולא במגע.

כיום ניתן למצוא תוספות שיער עם חיבורים על ידי חרוזים, סיליקונים, שזירה, קליפסים, דבקים ועוד. חסרונן הגדול של שיטות אלו הוא בכך שהן גורמות נזק עצום לשיער הטבעי וכמובן שתוספת שיער על ידי חרוזים דורשת שימוש באלמנט מתכתי שיושב על הראש ועלול גם לעבור תהליך של צבירת חלודה, ואף חיכוך השיער במתכת ולגרום לתלישתו.

מבין כל השיטות הקיימות, מומחי השיער של הרמס ממליצים על שיטת הקראטין (חלבון טבעי) שניתנת לביצוע בשתי טכניקות שונות: ליפוף תוספות שיער באמצעות מכונת לייזר מיוחדת ושימוש במכשיר אינפרא-לייט טכניקה זו ידוע כנדירה מאוד ושומרת על שיער הלקוחה ללא שום נזק

סוגי שיער להארכת שיער

בנוסף לשיטת החיבור של תוספת השיער, חשוב מאד לשים לב לסוג השיער בו משתמשים לצורך הארכה. ישנם סוגים שונים של שערות, החל משערות סינטטיות ועד שיער טבעי כמובן שככל שהשיער טבעי יותר כך איכותו גבוהה יותר.

הארכת שיער באמצעות קארטין מחברת את תוספת השיער לשורש השערה המקורי ולמעשה מחברת בין השתיים באופן חזק, ללא שימוש בשום אלמנט מלאכותי (דבק, חרוזים וכיו”ב). יחד עם זאת ניתן להתיר את הליפוף בקלות מאד על ידי שימוש בחומר מיוחד שמפריד את הקראטין ומשחרר את התוספות בפעולה מהירה, ללא משיכות מיותרות וללא שום כאב.

את תוספת השיער ניתן לחבר מחדש לשיער הטבעי שצמח בין הטיפולים ובכך לחסוך את העלויות הגבוהות של רכישת שיער חדש בכל טיפול (כעקרון, יש לחזור על הטיפול אחת לארבעה עד ששה חודשים, בהתאם לקצב גדילת השיער).

תוספות שיער זה עסק לא זול ולא פשוט זה בעל חשיבות עליונה ולכן אל תמהרי ואל תתפשרי חפשי את המרכזים המתמחים ברוב פעילותם בתוספות שיער ולא לכל מספרה שמחזיקה קוקו אחד או שניים.

זכרי מעצב שיער הוא לא מומחה לתוספות שיער

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email