שיקום שיער – היום זה אפשרי

לא מעט נשים מבצעות שינויים רבים שגורמים לשיער לאבד את החיוניות ואת הברק שלו. הדבר עשוי לבוא לידי ביטוי בצביעת השיער, ייבוש השיער והחלקת שיער. התוצאות לטווח הקצר עשויות להיראות לשביעות רצונן, אך כאשר מסתכלים על התוצאות שמופיעות בהמשך, מתגלות לעיתים תוצאות הרסניות שמשאירות שיער יבש ושביר. כדי למנוע מהשיער להגיע למצב שכזה, יש להשקיע בתדירות גבוהה בטיפולי שיקום שיער. טיפולים אלו מאפשרים לשיער לשמור על החיוניות והרעננות לאורך זמן. בשורות הבאות נציין בפניכן את כל הפרטים שחשוב שתדעו אודות שיקום השיער.

סוגי שיער שמצריכים הגעה אל מרכז שיקום שיער

אם הגעת לכאן, סביר להניח שאת תקראי את השורות הבאות ותזדהי. את מכירה את הרגע הזה שבו את נעמדת מול המראה ומגלה שהשיער שלך נוקשה ושברירי? את לא לבד. זו הסיבה הנפוצה ביותר שבעקבותיה נשים מגיעות אל הרמס המרכז לשיקום שיער בדרום, כדי לרכך ולחזק את השיער. להלן סיבות נפוצות נוספות שבעקבותיהן, נשים רבות פונות להליך של שיקום  השיער:

  1. כשהשיער יבש

שיער יבש עשוי להגיע למצב שכזה בעקבות תחזוקה לקויה. השיער עשוי לסבול מנזק קל שגורם למעטפת לאבד את הלחות ואת השומן שחיוניים לגמישות. שיער כזה, מוגדר ברוב המקרים כשיער נקבובי שזקוק לטיפול בתדירות גבוהה ביותר באמצעות תכשירים מיוחדים שניתן להשיג בעת טיפול אצל הרמס המרכז לשיקום שיער בדרום.

  • שיער פגום

שיער שעונה על הגדרה זו הינו שיער שעבר נזק מצטבר. הנזק יכול לבוא לידי ביטוי בעקבות אחד או יותר מהמצבים הבאים:

  • טיפול אגרסיבי בודד

הדבר יכול לבוא לידי ביטוי במהלך עיצוב השיער עם חום גבוה, השארת צבע על השיער לזמן ממושך ועוד

  • טיפול אגרסיבי מתמשך

הדבר עשוי לבוא לידי ביטוי בעקבות החלקה שנעשתה מספר פעמים במקום שאינו מקצועי, צביעת השיער לאורך זמן ועוד

בנוסף, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לשיקום השיער גם במצבים שבהם השיער מתמלא בקצוות מפוצלים, כשהשיער מיובש וקשה (לאחר כמה צביעות), כשהשיער הופך להיות דק ושברירי, כשהשיער מאבד מהנפח שלו או שהשיער נפוח מידי.

שיקום השיער במרכז מקצועי

חשוב לבצע הליך של שיקום השיער במרכז מנוסה ומקצועי שמבצע אבחון מקיף ומטפל בכל שיער בהתאם לצרכים שלו. בעת הגעה אל הרמס המרכז לשיקום שיער בדרום, כל אחת יכולה להיות בטוחה שהיא מפקידה את השיער שלה בידיים טובות. במרכז של הרמס יש מעצבי ומשקמי שיער מומחים שבודקים לעומק, שואלים לגבי הליכים שהשיער עבר ומתאימים את הטיפול המדויק לכל אישה בנפרד בהתאם לצרכים שלה.

רכיבים מרכזיים בהליך שיקום השיער

נשים שמגיעות לבצע הליך של שיקום שיער, מגלות שטיפולים שונים שהן עברו (בעיקר בעת צביעות השיער) גרמו לשיער שלהן לאבד רכיב חשוב ביותר שנקרא קרטין. הקרטין הוא חומר שחשוב לחיוניות השיער. לכן, בעת הגעה אל הרמס המרכז לשיקום שיער בדרום, נעשה הליך שיקום בעזרת חומרים איכותיים ביותר, כאשר המרכזי שבהם הוא הקרטין.
בנוסף לקרטין, ניתן למצוא את הרכיבים הבאים בין פתרונות השיקום של המרכז:

  • פרוטיאן
  • אבץ
  • ברזל
  • אומגה 3,6,9
  • חלבונים ועוד

סיכום

אלו היו  כל הפרטים שחשוב שתדעי אודות שיקום שיער אצל HERMES | המרכז לטיפולי שיער מתקדמים.
אם השיער שלך עונה על אחד או יותר מהתיאורים שנכתבו לעיל, אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם המרכז.
המומחים שלנו ישמחו לעמוד לשירותך ולשנות את מראה השיער שלך מקצה לקצה. https://hermeshair.co.il/

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email