תוספות שיער, מחיר

תוספות שיער הפכו למאוד פופולריות בקרב אוכלוסיית הנשים בשנים האחרונות. תוספות שיער מהוות לא רק פתרון אופנתי, אלא גם פתרון משמעותי לנשים (וגברים) הסובלות משיער דליל ובכך מעצים את ההערכה העצמית ואת הביטחון העצמי. תוספות שיער במחיר אטרקטיבי יותר או במחיר אטרקטיבי פחות (תלוי באיזו שיטה תבחרו, סוג שיער ואורך), תוכלו למצוא במכונים מקצועיים ובמספרות שונות.

כמה זה עולה לי?

להלן המחירים המשוערים בשוק לתוספות שיער במחיר הנא בין 30 שקלים ל-80 שקלים לגרם:

צבע בלונד – 60 ש"ח – 80 ש"ח.
צבע שטני – 60 ש"ח – 70 ש"ח.
צבע חום – 40 ש"ח – 50 ש"ח.
צבע חום כהה – 30 ש"ח – 45 ש"ח.
צבע שחור – 30 ש"ח – 40 ש"ח.

*המחיר מתייחס לתוספות שיער זמניות באיכות פרימיום, כלומר שיער 100% טבעי וחזק.

אחת השיטות הנוספות היא שימוש בסוג שיער NCP – תוספות שיער במחיר הנא בין 20 שקלים ל- 35 שקלים.

NCP אלה הן תוספות שיער צבוע. אומנם השיער הוא טבעי, אך מדובר בשיער שעבר תהליך כימי ולכן המחיר שלו יותר זול ממחירו של שיער 100% טבעי.

שיטה נוספת היא שימוש בשיער מעובד – תוספות שיער במחיר של 700 שקלים ל- 100 גרם.

תוספות שיער מעובד אלו הן שיערות מלאכותיות שלא נגזרו משיער טבעי.

כל המחירים הנקובים מעלה, מתייחסים לתוספות שיער זמניות, אך קיימת האפשרות לבחור בתוספות שיער קבועות המתווספות באחת מהדרכים הבאות: לייזר, הלחמה קרה, חרוזים, קארטין וקליפסים. לכל אחת מהשיטות מחיר משלה והוא נקבע לא רק בהתאם לשיטה שנבחרה, אלא גם בהתאם לרצונות וצרכיה של הלקוחה. למשל, תוספות שיער מלאכותי יהיו הרבה יותר זולות מתוספות שיער 100% טבעי.

בחרתי בתוספות שיער, איך אני שומרת עליהן?

כדי לשמר את תוספות השיער, יש לפרק אותן כל 3-4 חודשים ולתת לשיער הטבעי ולקרקרפת להתאוורר ולנוח. יש לחפוף את התוספות ולחבר אותן מחדש צמוד לקרקפת.

חשוב לדעת שבזמן טיפול ותחזוקת התוספות, כאשר מתירים ומחדשים את החיבורים, לעיתים נגרמת קריעה ותלישה של קווצות השיער הטבעי בנקודת החיבור, גם אם הטיפול נעשה באופן מבוקר ומקצועי.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email