תוספות שיער קליפסים

תוספות שיער קליפסים זוהי דרך נוספת להאריך ולמלא את השיער בנפח ולתת לו מראה בריא ומלא ברק. איך זה עובד ולמי זה מתאים? כל הפרטים כאן.

תוספות שיער קליפסים – איך זה עובד?

תוספות שיער קליפסים היא שיטה אלטרנטיבית לתוספות בהלחמה. אומנם החיבור באמצעות קליפסים הוא פחות נוח מהלחמה, אבל זוהי בהחלט שיטה טובה ונפוצה להוסיף תוספות.

הקליפסים הם מאוד זעירים, אינם מורגשים כלל, אך יחד עם זאת מאוד חזקים ואפילו מאפשרים שחייה (זהירה) בבריכה. תוספות קליפסים מהוות שיטה קלה, בטוחה ויעילה להאריך את השיער ולהוסיף לו נפח או צבע. התוספות מגיעות במגוון צבים ועשויות מ 100% שיער טבעי.

תוספות קליפסים הן הדרך הנפוצה ביותר להאריך את השיער בשיטת "עשי זאת בעצמך". מדובר בעניין של מספר דקות בלבד המפרידות בינך לבין מראה שיער ארוך, שופע ומשודרג.

תחילה הפכו תוספות קליפסים לשיטה הפופולרית ביותר להארכת שיער בארצות הברית, בזכות כוכבות הוליוודיות כמו ג'סיקה סימפסון, פריס הילטון וביונסה. עם הופעת הכוכבות על מסכי הטלוויזיה, השיטה כבשה לא רק את ארצות הברית, אלא מקומות רבים אחרים בעולם, ביניהם ישראל.

תוספות קליפסים דורשות פחות התאמה מאשר הלחמה כיוון שהשזירה נעשית בעזרת השיער הקיים. כאשר בוחרים בתוספות שיער קליפסים, האפקט המתקבל, במיוחד בחלק האחורי של הראש, הוא של מראה שיער עשיר ומלא.

חיבור התוספות לשיער מתבצע באמצעות קליפסים קטנים ומיוחדים הנתפרים לקווצות תוספות השיער.

אם מבצעים את הפעולה אצל ספר מוסמך, ניתן להיעזר בניסיון והידע המקצועי שלו ליצירת תספורת עם גוונים שתעניק עומק ומראה איכותי ומרשים לשיער.

למי זה מתאים?

תוספות קליפסים מתאימות ומומלצות בעיקר לנשים המעוניינות להוסיף נפח ואורך לשיער. כמו כן, השיטה מתאימה ויעילה לנשים עם שיער דליל המעוניינות למלא את שיערן ולהעניק לו מראה בריא, מלא וזוהר.

תוספות שיער קליפסים הן פתרון זמני המיועד לאפשר לאישה לשדרג את המראה החיצוני שלה בקלות ובמהירות או לחלופין, להעניק פתרון כאשר יש צורך בשיפור מיידי של מראה השיער. מדובר בפתרון קל הניתן לביצוע גם בבית.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email